Zářijové novinky
BIO kajenský pepř Zdravý den® má pikantní chuť a je vyrobený ze sušených Cayenne papriček s pálivostí až 45 000 SHU.
BIO kakaový prášek pražený Zdravý den® je určený na pečení, do dezertů, k dochucení müsli, koktejlů, kaší nebo proteinových a ovocných nápojů.
Jedná se o nejcennější část Ganodermy – na 1000 kg hub se získá cca 1 kg spóru. Spór z Reishi je jedna z nejúčinnějších superpotravin.

Ájurvédský očistný elixír na žaludek a trávení. Přispívá ke správné funkci žaludečně-střevního traktu, ulevuje při nadýmavosti, působí příznivě na klidný žaludek během cestován, povzbuzuje chuť k jídlu.

Pranaprash je čistící bylinný džem pro optimální činnost horních a dolních cest dýchacích. Má zklidňující vliv na hrdlo a krční oblast, působí příznivě na uvolnění dýchacích cest, aktivuje imunitní systém.
Ájurvédský očistný elixír pro optimální činnost vodního metabolismu a slinivky břišní při diabetické dietě.  Snižuje chuť na sladké, působí příznivě na metabolismus cukrů a tuků, pozitivně ovlivňuje močovou soustavu.

Ájurvédský očistný elixír na střeva a vyprazdňování. Příznivě působí na zažívání a střevní sliznici u citlivých osob, prospívá komplexní imunitě střevní flóry, uklidňuje trávicí ústrojí a nervový systém.

Mutraprash je čistící bylinný džem pro optimální činnost ledvin a močových cest. Přispívá k normální funkci prostaty, má příznivý vliv na orgány močových cest a kloubní aparát, normalizuje hladinu kyseliny močové.

Svedaprash působí jako vnitřní prostředek péče o pleť, pročišťuje krev a pokožku, působí jako antioxidant na zdravou vitalitu kožní tkáně, prospívá zdravé funkci jater, působí protizánětlivě a udržuje optimální stav kůže.

Manoprash je čistící bylinný džem pro optimální činnost srdce a kardiovaskulárního systému. Normalizuje krevní tlak, hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, harmonizuje neuroendokrinní systém a posiluje odolnost vůči stresu.
Květ života - jeden ze symbolů posvátné geometrie. Je to vizuální propojení vláken života skrze všechno živé, celé Universum.
Květ života obsahuje všech 5 platónových těles,  Kabalistický strom života, Metatronovu kostku (krychli), Davidovu hvězdu - Merkabu, Spirálu vědomí.
Nádherný perlový náramek s Květem života. Pro harmonii těla, mysli a ducha.
Nádherný růženínový náramek s Květem života, , obnovuje rovnováhu mezi rozumem a intuicí.
Nádherný ametystový náramek s Květem života, vhodný k harmonizaci ve všech oblastech.
Nádherný křištálový náramek s Květem života, který je symbolem tvorby a celého vesmíru.
Kulička je vytvořena s ochranným symbolem Květu Života. Tento Květ Života s 19ti kruhy je silným vibračním symbolem, který vytváří úplně harmonické pole.
Květ Života nám napomáhá se rozpomenout, kdo ve skutečnosti jsme, očisťuje naše blokády a uvolňuje naši životní energii.
Náramek "Květ života" Vyroben z nerezové oceli.
Náramek "Květ života" vyroben z ušlechtilé oceli a osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker.
Vyroben z ušlechtilé oceli a osazen 19 Swarovski krystaly.

Vyrobený z ušlechtilé ocele a postříbřený, osazen 19ti Swarovski krystalami. Průměr kruhu je 2,5 cm.

Vyrobený z ušlechtilé ocele a postříbřený. Průměr kruhu je 2,5 cm. Květ života - jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy.
Vyrobený z ušlechtilé ocele a postříbřený. Průměr kruhu je 2,5 cm. Květ života - jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy.

Vyroben z ušlechtilé ocele a pozlacený 24 kt zlatem. Průměr kruhu je 3 cm.

Vyroben z ušlechtilé ocele a pozlacený 24 kt zlatem. Průměr kruhu je 3 cm.
Vyrobený z nerezové oceli, pozlacený 24 kt zlatem, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker.
Vyrobený z nerezové oceli, pozlacený 24 kt zlatem, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker.

Přívesek je pozlacený, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker a 12 bílými Swarovski krystaly.

Vyrobený z nerezové leštěné oceli, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker a 12 bílými Swarovski krystaly. 
Vyrobený z nerezové oceli, postříbřený, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker. Průměr kruhu je 3 cm.

Vyrobený z nerezové oceli. Průměr kruhu je 3,8 cm.

Přívěsek je vyrobený s drahých kamenů: granát, carneol, citrín, peridot, modrý topáz, iolit a ametyst.
Muladhara je ručně dělaný přívěsek pro ochranu, uzemnění a jistotu. Připomíná nám naší vnitřní sílu. Ve středě je osazen granátem.

Svadhisthana je ručně dělaný přívěsek pro posílení naší kreativity a vnitřní spokojenosti. Ve středě je osazen karneolem ve tvaru měsíce. 

Manipura je ručně dělaný přívěsek pro posílení naší sebejistoty a síly. Ve středě je osazen citrínem ve tvaru trojúhelníku.
Anahata je ručně dělaný přívěsek pro posílení lásky, vzájemného pochopení a emočního tepla v nás. Otevírá sílu našeho srdce. Ve středě je osazen peridotem.

Vishuddha je ručně dělaný přívěsek pro posílení komunikace s okolím, vyjadřování, a našeho šarmu. Ve středě je osazen tyrkysem.

Ajna je ručně dělaný přívěsek, který symbolizuje intuici, duchovní vjemy, posiluje naší čistotu vnímání a vizí. Ve středě je osazen lapis lazuli.
Sahasrara je ručně dělaný přívěsek, který symbolizuje propojení s kosmem, celostní realizaci duševních a emocionálních procesu v životě člověka. Ve středě je osazen ametystem.
Chcete-li být pravidelně informováni o novinkách na našich stránkách, zanechte nám svou emailovou adresu.
[bot_catcher]